Je gebruikt Internet Explorer. Deze site werkt het best op een recentere browser zoals Chrome, Firefox of Safari. Lees hier meer

Tijdens de Gentse Feesten: performances in de expo Maarten Baas. Gratis toegang tot het hele museum voor Gentenaars!

Contact

Address

Museum

Jan Breydelstraat 5
9000 Gent
+32 9 267 99 99
museum.design@gent.be

Offices

Drabstraat 12
9000 Gent

Billing address

AGB Kunsten en Design
Design Museum Gent
Botermarkt 1
9000 Gent

BTW BE0537.520.055
IBAN: BE33 0910 1974 1246
BIC: GKCCBEBB


Staff

Management

Katrien Laporte
director
+32 9 267 99 99
katrien.laporte@stad.gent
Bregt Depreeuw
business manager
+32 9 267 99 90
bregt.depreeuw@stad.gent

Programmation

Evelien Bracke
curator
+32 9 267 99 95
evelien.bracke@stad.gent

Collection

Annelies De Mey
head of collection
+32 470 20 88 69
annelies.demey@stad.gent
Ruth Goris
conservation and restauration
+32 489 72 87 88
ruth.goris@stad.gent
Christine Wollaert
collection registration
+32 9 267 99 93
christine.wollaert@stad.gent
Hannah Hendrickx
depot management
+32 478 46 21 63
hannah.hendrickx@stad.gent
Maaike De Prins
collection management
+32 477 77 53 68
maaike.deprins@stad.gent
Sanne Van Bellingen
assistant collection
+32 9 234 68 83
sanne.vanbellingen@stad.gent

Research

Eva Van Regenmortel
research
+32 9 267 99 29
eva.vanregenmortel@stad.gent
Marijke Detremmerie
research
+32 495 18 26 07
marijke.detremmerie@stad.gent
Ria Verstappen
HR and volunteers
+32 9 267 99 27
ria.verstappen@stad.gent

Communication

Corinne Trop
communication
+32 9 234 68 87
corinne.trop@stad.gent
Simon Adriaensen
communication
+32 9 234 68 88
simon.adriaensen@stad.gent
Anthony De Meyere
graphic design
+32 9 267 99 96
anthony.demeyere@stad.gent

Education

Bernadette De Loose
head of education
+32 9 267 99 91 
bernadette.deloose@stad.gent
Hannelore Van Hamme
education
+32 9 267 99 25
hannelore.vanhamme@stad.gent
Annemarie van der Ree
education
+32 9 234 68 85
annemarie.vanderree@stad.gent

Production

Giel Vandecaveye 
head of production
+32 9 267 99 26
giel.vandecaveye@stad.gent
Dominique Temmerman
facility management and ICT
+32 9 267 99 94
dominique.temmerman@stad.gent
Peter Vander Motten
production
+32 9 267 99 28
peter.vandermotten@stad.gent
Ilja Vandenbroucke
production
+32 9 234 68 84
ilja.vandenbroucke@stad.gent
Jean Thomas
production
jean.thomas@stad.gent
Tony Vandevyvere
production
tony.vandevyvere@stad.gent

Administration and reception

Liroz Haim
administration and finance
+32 9 267 99 97
liroz.haim@stad.gent
Jean-Marc Geenens
reception
+32 9 267 99 20
jeanmarc.geenens@stad.gent
Jo Michiels
reception and shop
+32 9 267 99 99
jo.michiels@stad.gent

Security

Sven Serluppens
Mike Rasschaert
Rudy Eechaut
Frank Vandenbogaerde
Bart Verlinde
Karin Van Den Durpel