Je gebruikt Internet Explorer. Deze site werkt het best op een recentere browser zoals Chrome, Firefox of Safari. Lees hier meer

Click here for online tickets & safety measures.
Open today from 9:30 to 17:30
plan your visit

Contact

Address

Museum

Jan Breydelstraat 5
9000 Gent
+32 9 267 99 99
museum.design@gent.be

Offices

Drabstraat 12
9000 Gent

Billing address

AGB Kunsten en Design
Design Museum Gent
Botermarkt 1
9000 Gent

BTW BE 537.520.055
IBAN: BE33 0910 1974 1246
BIC: GKCCBEBB


Staff

Management

Katrien Laporte
director
+32 9 267 99 99
katrien.laporte@stad.gent
Elise-Marie Valcke
business coordinator
+32 9 323 64 90
elisemarie.valcke@stad.gent

Programmation

Evelien Bracke
curator
+32 9 323 64 95
evelien.bracke@stad.gent
Isaline Raes
ad interim curator
+32 9 323 64 76
isaline.raes@stad.gent

Collection

Annelies De Mey
head of collection
+32 470 20 88 69
annelies.demey@stad.gent
Ruth Goris
conservation & restauration
+32 489 72 87 88
ruth.goris@stad.gent
Veerle De Ridder
depot management
+32 474 89 56 98
veerle.deridder@stad.gent
Olivier Van D’huynslager
digital strategy
+32 470 20 17 12
olivier.vandhuynslager@stad.gent
Eline van der Velde
research plastics
+32 9 323 64 83
eline.vandervelde@stad.gent
Hannah Hendrickx
research plastics
+32 478 46 21 63
hannah.hendrickx@stad.gent

Research

Eva Van Regenmortel
research
+32 9 323 64 29
eva.vanregenmortel@stad.gent
Marie Becuwe
assistant research
+32 9 323 64 24
marie.becuwe@stad.gent
Floriske van Gennip
documentation along with VAi
+32 9 323 64 74
floriske.vangennip@vai.be

Education & communication

Bie Luyssaert
head of education & communication
+32 9 323 64 70
bie.luyssaert@stad.gent
Hannelore Van Hamme
education
+32 9 323 64 25
hannelore.vanhamme@stad.gent
Bernadette De Loose
guided tours
+32 9 323 64 91 
bernadette.deloose@stad.gent
Corinne Trop
communication
+32 9 323 64 87
corinne.trop@stad.gent
Simon Adriaensen
communication
+32 9 323 64 88
simon.adriaensen@stad.gent
Nele Du Bois
communication
+32 9 323 64 71
nele.dubois@stad.gent
Anthony De Meyere
graphic design
+32 9 323 64 96
anthony.demeyere@stad.gent

Production

Giel Vandecaveye 
head of production
+32 9 323 64 26
giel.vandecaveye@stad.gent
Dominique Temmerman
facility management & ICT
+32 9 323 64 94
dominique.temmerman@stad.gent
Peter Vander Motten
production
+32 9 323 64 28
peter.vandermotten@stad.gent
Ilja Vandenbroucke
production
+32 9 323 64 84
ilja.vandenbroucke@stad.gent
Jean Thomas
production
jean.thomas@stad.gent
Tony Vandevyvere
production
tony.vandevyvere@stad.gent
Luc Temmerman
production
luc.temmerman@stad.gent

Administration & reception

Liroz Haim
administration & finance
+32 9 323 64 97
liroz.haim@stad.gent
Ria Verstappen
HR & volunteers
+32 9 323 64 27
ria.verstappen@stad.gent
Jean-Marc Geenens
reception
+32 9 323 64 20
jeanmarc.geenens@stad.gent
Jo Michiels
reception & shop
+32 9 323 64 93
jo.michiels@stad.gent

Security

Sven Serluppens sven.serluppens@stad.gent
Mike Rasschaert mike.rasschaert@stad.gent
Rudy Eechaut rudy.eechaut@stad.gent
Bart Verlinde bart.verlinde@stad.gent
Karin Van Den Durpel karin.vandendurpel@stad.gent