Je gebruikt Internet Explorer. Deze site werkt het best op een recentere browser zoals Chrome, Firefox of Safari. Lees hier meer

Closed today, drop by tomorrow from 10:00 to 18:00
plan your visit

Contact

Address

Museum

Jan Breydelstraat 5
9000 Gent
+32 9 267 99 99
museum.design@gent.be

Offices

Drabstraat 12
9000 Gent

Billing address

AGB Kunsten en Design
Design Museum Gent
Botermarkt 1
9000 Gent

BTW BE 537.520.055
IBAN: BE33 0910 1974 1246
BIC: GKCCBEBB


Staff

Management

Katrien Laporte
director
+32 9 267 99 99
katrien.laporte@stad.gent
Bregt Depreeuw
business manager
+32 9 323 64 90
bregt.depreeuw@stad.gent

Programmation

Evelien Bracke
curator
+32 9 323 64 95
evelien.bracke@stad.gent

Collection

Annelies De Mey
head of collection
+32 470 20 88 69
annelies.demey@stad.gent
Ruth Goris
conservation and restauration
+32 489 72 87 88
ruth.goris@stad.gent
Christine Wollaert
collection registration
+32 9 323 64 89
christine.wollaert@stad.gent
Hannah Hendrickx
depot management
+32 478 46 21 63
hannah.hendrickx@stad.gent
Maaike De Prins
collection management
+32 477 77 53 68
maaike.deprins@stad.gent
Sanne Van Bellingen
assistant collection
+32 9 323 64 83
sanne.vanbellingen@stad.gent

Research

Eva Van Regenmortel
research
+32 9 323 64 29
eva.vanregenmortel@stad.gent

Communication

Corinne Trop
communication
+32 9 323 64 87
corinne.trop@stad.gent
Simon Adriaensen
communication
+32 9 323 64 88
simon.adriaensen@stad.gent
Anthony De Meyere
graphic design
+32 9 323 64 96
anthony.demeyere@stad.gent

Education

Bernadette De Loose
head of education
+32 9 323 64 91 
bernadette.deloose@stad.gent
Hannelore Van Hamme
education
+32 9 323 64 25
hannelore.vanhamme@stad.gent
Annemarie van der Ree
education
+32 9 323 64 85
annemarie.vanderree@stad.gent

Production

Giel Vandecaveye 
head of production
+32 9 323 64 26
giel.vandecaveye@stad.gent
Dominique Temmerman
facility management and ICT
+32 9 323 64 94
dominique.temmerman@stad.gent
Peter Vander Motten
production
+32 9 323 64 28
peter.vandermotten@stad.gent
Ilja Vandenbroucke
production
+32 9 323 64 84
ilja.vandenbroucke@stad.gent
Jean Thomas
production
jean.thomas@stad.gent
Tony Vandevyvere
production
tony.vandevyvere@stad.gent

Administration and reception

Liroz Haim
administration and finance
+32 9 323 64 97
liroz.haim@stad.gent
Ria Verstappen
HR and volunteers
+32 9 323 64 27
ria.verstappen@stad.gent
Jean-Marc Geenens
reception
+32 9 323 64 20
jeanmarc.geenens@stad.gent
Jo Michiels
reception and shop
+32 9 323 64 93
jo.michiels@stad.gent

Security

Sven Serluppens sven.serluppens@stad.gent
Mike Rasschaert mike.rasschaert@stad.gent
Rudy Eechaut rudy.eechaut@stad.gent
Frank Vandenbogaerde frank.vandenbogaerde@stad.gent
Bart Verlinde bart.verlinde@stad.gent
Karin Van Den Durpel karin.vandendurpel@stad.gent