Je gebruikt Internet Explorer. Deze site werkt het best op een recentere browser zoals Chrome, Firefox of Safari. Lees hier meer

Tijdens de Gentse Feesten: performances in de expo Maarten Baas. Gratis toegang tot het hele museum voor Gentenaars! ▶︎
Vandaag open van 10:00 tot 18:00
plan je bezoek

Contact

Adres

Museum

Jan Breydelstraat 5
9000 Gent
+32 9 267 99 99
museum.design@gent.be

Kantoren

Drabstraat 12
9000 Gent

Facturatie

AGB Kunsten en Design
Design Museum Gent
Botermarkt 1
9000 Gent

BTW BE0537.520.055
IBAN: BE33 0910 1974 1246
BIC: GKCCBEBB


Medewerkers

Directie

Katrien Laporte
directeur
+32 9 267 99 99
katrien.laporte@stad.gent
Bregt Depreeuw
zakelijk adjunct
+32 9 267 99 90
bregt.depreeuw@stad.gent

Programmatie

Evelien Bracke
curator
+32 9 267 99 95
evelien.bracke@stad.gent

Collectie

Annelies De Mey
hoofd collectie
+32 470 20 88 69
annelies.demey@stad.gent
Ruth Goris
conservatie en restauratie
+32 489 72 87 88
ruth.goris@stad.gent
Christine Wollaert
collectieregistratie
+32 9 267 99 93
christine.wollaert@stad.gent
Hannah Hendrickx
depotbeheer
+32 478 46 21 63
hannah.hendrickx@stad.gent
Maaike De Prins
collectiebeheer
+32 477 77 53 68
maaike.deprins@stad.gent
Sanne Van Bellingen
assistent collectie
+32 9 234 68 83
sanne.vanbellingen@stad.gent

Onderzoek

Eva Van Regenmortel
onderzoek
+32 9 267 99 29
eva.vanregenmortel@stad.gent
Marijke Detremmerie
onderzoek
+32 495 18 26 07
marijke.detremmerie@stad.gent
Ria Verstappen
HR en vrijwilligers
+32 9 267 99 27
ria.verstappen@stad.gent

Communicatie

Corinne Trop
communicatie
+32 9 234 68 87
corinne.trop@stad.gent
Simon Adriaensen
communicatie
+32 9 234 68 88
simon.adriaensen@stad.gent
Anthony De Meyere
grafische vormgeving
+32 9 267 99 96
anthony.demeyere@stad.gent

Publiekswerking

Bernadette De Loose
hoofd publiekswerking
+32 9 267 99 91
bernadette.deloose@stad.gent
Hannelore Van Hamme
publiekswerking
+32 9 267 99 25
hannelore.vanhamme@stad.gent
Annemarie van der Ree
publiekswerking
+32 9 234 68 85
annemarie.vanderree@stad.gent

Productie

Giel Vandecaveye
hoofd productie
+32 9 267 99 26
giel.vandecaveye@stad.gent
Dominique Temmerman
facility management en ICT
+32 9 267 99 94
dominique.temmerman@stad.gent
Peter Vander Motten
productie
+32 9 267 99 28
peter.vandermotten@stad.gent
Ilja Vandenbroucke
productie
+32 9 234 68 84
ilja.vandenbroucke@stad.gent
Jean Thomas
productie
jean.thomas@stad.gent
Tony Vandevyvere
productie
tony.vandevyvere@stad.gent

Secretariaat en onthaal

Liroz Haim
administratie en financiën
+32 9 267 99 97
liroz.haim@stad.gent
Jean-Marc Geenens
onthaal
+32 9 267 99 20
jeanmarc.geenens@stad.gent
Jo Michiels
onthaal en shop
+32 9 267 99 99
jo.michiels@stad.gent

Erfgoedbewaking

Sven Serluppens
Mike Rasschaert
Rudy Eechaut
Frank Vandenbogaerde
Bart Verlinde
Karin Van Den Durpel