Je gebruikt Internet Explorer. Deze site werkt het best op een recentere browser zoals Chrome, Firefox of Safari. Lees hier meer

Online tickets tijdelijk niet beschikbaar. Wil je vandaag of morgen het museum bezoeken? Reserveer dan via BoekjeBezoek op +32 9 210 10 75.
Vandaag open van 9:30 tot 17:30
plan je bezoek

Contact

Adres

Museum

Jan Breydelstraat 5
9000 Gent
+32 9 267 99 99
museum.design@gent.be

Kantoren

Drabstraat 12
9000 Gent

Facturatie

AGB Kunsten en Design
Design Museum Gent
Botermarkt 1
9000 Gent

BTW BE 537.520.055
IBAN: BE33 0910 1974 1246
BIC: GKCCBEBB


Medewerkers

Directie

Katrien Laporte
directeur
+32 9 267 99 99
katrien.laporte@stad.gent
Elise-Marie Valcke
zakelijk coördinator
+32 9 323 64 90
elisemarie.valcke@stad.gent

Programmatie

Evelien Bracke
curator
+32 9 323 64 95
evelien.bracke@stad.gent
Isaline Raes
curator a.i.
+32 9 323 64 76
isaline.raes@stad.gent

Collectie

Annelies De Mey
hoofd collectie
+32 470 20 88 69
annelies.demey@stad.gent
Ruth Goris
conservatie & restauratie
+32 489 72 87 88
ruth.goris@stad.gent
Veerle De Ridder
depotbeheer
+32 474 89 56 98
veerle.deridder@stad.gent
Olivier Van D’huynslager
digitale strategie
+32 470 20 17 12
olivier.vandhuynslager@stad.gent
Eline van der Velde
onderzoek plastics
+32 9 323 64 83
eline.vandervelde@stad.gent
Hannah Hendrickx
onderzoek plastics
+32 478 46 21 63
hannah.hendrickx@stad.gent

Onderzoek

Eva Van Regenmortel
onderzoek
+32 473 79 53 66‬
eva.vanregenmortel@stad.gent
Marie Becuwe
assistent onderzoek
+32 9 323 64 24
marie.becuwe@stad.gent
Sam Meirlaen
assistent onderzoek
+32 9 323 64 19
sam.meirlaen@stad.gent
Floriske van Gennip
documentatie i.s.m. VAi
+32 9 323 64 74
floriske.vangennip@vai.be

Publiekswerking & communicatie

Bie Luyssaert
hoofd publiekswerking & communicatie
+32 9 323 64 70
bie.luyssaert@stad.gent
Hannelore Van Hamme
publiekswerking
+32 9 323 64 25
hannelore.vanhamme@stad.gent
Bernadette De Loose
gidsenwerking
+32 9 323 64 91
bernadette.deloose@stad.gent
Corinne Trop
communicatie
+32 9 323 64 87
corinne.trop@stad.gent
Simon Adriaensen
communicatie
+32 9 323 64 88
simon.adriaensen@stad.gent
Nele Du Bois
communicatie
+32 9 323 64 71
nele.dubois@stad.gent
Anthony De Meyere
grafische vormgeving
+32 9 323 64 96
anthony.demeyere@stad.gent

Productie

Giel Vandecaveye
hoofd productie
+32 9 323 64 26
giel.vandecaveye@stad.gent
Dominique Temmerman
facility management & ICT
+32 9 323 64 94
dominique.temmerman@stad.gent
Peter Vander Motten
productie
+32 9 323 64 28
peter.vandermotten@stad.gent
Ilja Vandenbroucke
productie
+32 9 323 64 84
ilja.vandenbroucke@stad.gent
Jean Thomas
productie
jean.thomas@stad.gent
Tony Vandevyvere
productie
tony.vandevyvere@stad.gent
Luc Temmerman
productie
luc.temmerman@stad.gent

Secretariaat & onthaal

Liroz Haim
administratie & financiën
+32 9 323 64 97
liroz.haim@stad.gent
Ria Verstappen
HR & vrijwilligers
+32 9 323 64 27
ria.verstappen@stad.gent
Jean-Marc Geenens
onthaal
+32 9 323 64 20
jeanmarc.geenens@stad.gent
Jo Michiels
onthaal & shop
+32 9 323 64 93
jo.michiels@stad.gent

Erfgoedbewaking

Sven Serluppens sven.serluppens@stad.gent
Mike Rasschaert mike.rasschaert@stad.gent
Rudy Eechaut rudy.eechaut@stad.gent
Bart Verlinde bart.verlinde@stad.gent
Karin Van Den Durpel karin.vandendurpel@stad.gent